przejdź do fanpage

10   N A J L E P S Z Y C H  M A R E K  ! Produkty oznaczone certyfikatem Selection, to produkty naszych marek. Wyróżnia je sprawdzona jakość i dobra cena. Obecnie około 950 produktów jest oznaczonych certyfikatem Selection.
logo_wiejskie_pysznosci
WIEJSKIE PYSZNOŚCI

TRADYCJA DOJRZEWA POWOLI!!!

Wiejskie Pyszności to wysyokogatunkowe wyroby wędliniarskie. To nie tylko doświadczenie, ale i pasja, dzięki której możemy oferować Państwu najlepsze produkty. W naszym szerokim asortymencie znajdziecie Państwo produkty klasyczne, jak i bardziej wysublimowane, szczególnie polecane na wyjątkowe okazje. Dla naszej strategicznej marki produkują najwięksi polscy dostawcy np.Sokołów, PMB, Mróz, Balcerzak czy firma Kaminiarz.

To zapewnienie, że możemy Państwu zaoferować tylko to, co najlepsze!
REVA
REVA

PODSTAWA RACJONALNEGO ŻYWIENIA!

Reva to nieocenione źródło błonnika, tak koniecznego w racjonalnym żywieniu. Bogactwo witamin D,E,A, minerałów, błonnika, to sprawdzony sposób na właściwe odżywianie. W naszej gamie znajdziesz produkty, które pozowlą Tobie na zachowanie smukłej linii np. bułka orkiszowa czy bułka fitnes. Również i dla tych, co nie muszą dbać o linię, polecamy nadziewane croissanty z czekoladą.

Warto zaufać specjalistom!
LABELL
LABELL

BEZPIECZEŃSTWO I HIGIENA!

Labell to marka, której filozofią jest poczucie komfortu i bezpiczeństwa użytkownika. Dlatego tak ogromną wagę przywiązujemy do współpracy z największymi producentami na rynku. Spełniamy wszystkie atesty Państwowego Zakładu Higieny.

Przetestuj nas!
APTA
APTA

MOC CZYSTOŚCI I ŚWIEŻOŚCI

Na problemy w kuchni i łazience – tylko produkty marki Apta. Niezastąpione w codziennej walce o czystość Twojego domu. Szeroka gama zapewni gwarantowaną satysfakcję! Nasze produkty tworzone są pod kontrolą specjalistów i spełniają najwyższe wymagania jakościowe. Produkty Apta to gwarancja najlepszego wyoboru. Pośród naszych produktów również i te w codziennej ochronie o środowisko. Bądź ecoodpowiedzialny!

Apta, to gwarancja świeżości na co dzień.
CHABRIOR
CHABRIOR

WYKWINTNA PRZYJEMNOŚĆ!

Chabrior to sposób na udane spotkanie z przyjaciółmi, słodki podarunek dla ukochanej osoby, niewinne łasuchowanie..Każda sytuacja ma swoją niepowtarzalną historię, którą warto podkreślić chwilą przyjemności.

A jak jest Twoja? Zawsze możesz ją stworzyć!
PATURAGES
PATURAGES

TYLKO Z NAJLEPSZEGO MLEKA!

Paturages to bardzo szeroka gama produktów nabiałowych; pyszne sery twarde, twarogi, jogurty pitne i wiele innych. Produkty nabiałowe to podstawa prawidłowego rozwoju i dobrego samopoczucia. Pamiętamy również o naszych najmłodszych i dla nich specjalnie przygotowaliśmy pożywne serki homogenizowane czy deserki mleczne.
OGRÓD PYSZNOŚCI
OGRÓD PYSZNOŚCI

JAKOŚĆ BEZ KOMPROMISÓW!

Warzywa i owoce to podstawa piramidy żywieniowej. Codziennie powinno się ich zjadać aż 5 porcji! Z naszą ofertą będzie to łatwe, proste i urozmaicone.

Dbając o jakość naszych produktów, dbamy o jakość Państwa życia.
SAINT_ELOI
SAINT ELOI

NAJLEPSZY WYBÓR W KUCHNI!

St.Eloi to filozofia pełnowartościowego, smacznego i prostego przygotowywania potraw. Jeśli masz ochotę na danie hiszpańskie albo danie chińskie, to nic łatwiejszego niż gotowy mix świeżych, mrozonych warzyw od St.Eloi.

Mrożonki zachowują w pełni swoje wartości odżywcze - dbasz więc z nami o zdrowie swoje i swojej rodziny.
ZNASZEJ_ZAGRODY
Z NASZEJ ZAGRODY

TYLKO NATURALNOŚĆ!

Jaja to bogactwo białka i źródło substancji odżywczych. W naszej gamie oferujemy jajka z licznych hodowli: klatkowych tylko o europejskich standardach, z hodowli ściółkowych, z wolnego wybiegu oraz ekologicznych. Twarzą naszej marki jest sam Robert Makłowicz. Taka rekomendacja mówi sama za siebie!

Postaw na naturalność!
ODYSSEE
ODYSSEE

TO, CO Z RYB NAJLEPSZE!

Odyssee to gama produktów rybnych. Warto po nie sięgać bo to prawdziwe bomby witaminowe. Dzięki nim dbamy o zdrowie. Łagodzimy stany stresowe. Wzmacniamy serce, a przede wszystkim dbamy o smukłą linię.

Odyssee to obowiązkowy punkt w walce o zdrowe życie!